Oczekuje się, że produkcja świeżych gruszek spadnie o 20 procent w MY 2023/24
Oczekuje się, że produkcja świeżych gruszek w Korei spadnie o 20 procent w roku gospodarczym (MY) 2023/24, ponieważ niekorzystne zjawiska pogodowe dotknęły sady przez cały okres wiosennego kwitnienia i do lata. Oczekuje się, że podaż wysokiej jakości gruszek będzie poniżej średniej ze względu na wysoki odsetek uszkodzonych owoców. Oczekuje się, że ceny gruszek będą wyższe w MY 23/24, ale wzrosty nie będą tak dramatyczne jak w przypadku

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Gruszki