Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Pod względem smaku ośmielamy się powiedzieć, że Early Desires rywalizuje, a nawet przewyższa każdą inną czerwoną gruszkę".

2023-09-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W Belgii gruszki odmiany Konferencja królują pod względem wielkości i popytu. Jednak ostatnio coraz częściej na rynku pojawiają się odmiany gruszek czerwonych. Należą do nich Early Desire (Gepa), czerwona gruszka, która zdobyła swoje miejsce na rynku, mówi Louis De Cleene z Devos Group. "Mamy doskonałe zbiory i widzimy, że coraz więcej kupujących wybiera czerwone gruszki", zaczyna.

Wczesne pragnienie

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem