"Red Conference ma potencjał na wszystkich rynkach sprzedaży gruszek Green Conference"
"Bardzo drogie" - tak Alex van Ieperen z Staay Food Group - Direct Fruit Services opisuje obecny rynek gruszek. "Wszystko działało na korzyść dobrej sprzedaży gruszek. Z perspektywy czasu ceny mogły rozpocząć się na zbyt niskim poziomie, ale nigdy nie mieliśmy sezonu, który rozpoczął się i zakończył na wysokim poziomie cenowym", zaczyna.
"Gruszki sortowane sprzedają się obecnie po niespodziewanie wysokich cenach na
.

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Gruszki