Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

"Ten rok był ilościowo i finansowo trudny dla gruszki Rocha"

2023-03-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Przy około 40% normalnych zbiorów, tegoroczna kampania gruszek Rocha zakończy się wcześniej niż zwykle. "Będziemy mieli towar do końca kwietnia/początku maja, podczas gdy zwykle sprzedajemy do końca czerwca" wyjaśnia Eric Tastayre, kierownik Apifood. "Będziemy starali się zajść jak najdalej w sezonie, ale niestety w tym roku sytuacja jest skomplikowana. The

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Gruszki

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem