Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Ubiegłoroczny brak wody spowodował, że duża część włoskich gruszek była mniejszego kalibru"

2023-06-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Mamy gruszki w ofercie przez cały rok. Za pośrednictwem dostawcy o nazwie Sandri, który sam uprawia gruszki, otrzymujemy nasze towary z Włoch. Jak tylko włoski sezon dobiegnie końca, kupujemy zagraniczne produkty z Argentyny i Chile, za pośrednictwem tego samego dostawcy. Następny sezon na włoskie produkty rozpocznie się na przełomie sierpnia i września", mówi Gianluca Rapalli z Cavalleri Ettore, na targach w Monachium.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem