Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Zaprezentowano nową technologię pakowania gruszek

2023-08-18 00:00
Źródło: Freshplaza.com

CMI Orchards przedstawia nową technologię pakowania gruszek z korzyściami dla sprzedawców detalicznych i konsumentów. Sarah Barkley, dyrektor ds. sprzedaży krajowej i gruszek w CMI, podkreśla, że firma od dłuższego czasu pracuje nad rozszerzeniem technologii pakowania, wprowadzania na rynek i sprzedaży gruszek i jest podekscytowana, że może się tym podzielić.

Barkley mówi, że kształt gruszek może okazać się

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem