Zbiory gruszek Rocha w 2024 roku wzrosły o 5,7%.
2024-10-04 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Zbiory gruszek odmiany Rocha przez członków ANP (Krajowe Stowarzyszenie Producentów Gruszek Rocha) w 2024 roku wyniosły 114 759 ton, co stanowi niewielki wzrost (o 5,7%) w porównaniu z tegorocznymi zbiorami i około połowy zbiorów z 2021 roku. "Z powodu warunków klimatycznych i fitosanitarnych zarejestrowanych przez cały
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Gruszki
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



