Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

35% upraw jabłek w Hawkes Bay może zostać utraconych z powodu cyklonu Gabrielle

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kolejne 35% zbiorów jabłek w Hawkes Bay może zostać utracone z powodu cyklonu Gabrielle, mówi Paul Paynter z Yummy Fruit Company, jednej z największych firm sadowniczych w regionie. Mimo to, jest naprawdę zbyt wcześnie, aby dokładnie przewidzieć straty.

Paynter opisuje zniszczenia spowodowane przez cyklon Gabrielle jako największą katastrofę gospodarczą, jaka nawiedziła region. W dolinie Esk, w

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem