Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Australijski przemysł jabłkowy opłakuje stratę innowatora Billa Montague'a

2024-02-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Bill Montague OAM, innowacyjny założyciel Montague, zmarł 6 lutego. Rozpoczynając swoją działalność w wieku 22 lat od małej operacji przewozowej i dwóch straganów targowych, rozwinął swoją rodzinną firmę w ciągu siedmiu dekad, obejmując pakowanie, zaopatrzenie, logistykę, rynki hurtowe, marketing i eksport do Azji, Bliskiego Wschodu i Europy. Montague był znany z wprowadzenia kontrolowanej atmosfery

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem