Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Azerbejdżan pozostaje kluczowym dostawcą pomidorów, persymonów, jabłek, wiśni i jagód do Rosji

2023-11-21 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zgodnie z materiałami rosyjskiej Federalnej Służby Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego (Rosselkhoznadzor), szef organizacji Siergiej Dankvert odwiedził Azerbejdżan z wizytą roboczą w dniach 15-17 listopada. Według stanu na 29 października 2023 r. wartość eksportu produktów rolnych z Azerbejdżanu do Rosji wzrosła o 11,3% w porównaniu z tym samym okresem w 2022 roku. Wzrost ten przypisuje się

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem