Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Bardzo dobre zbiory francuskich jabłek po trzech latach deficytu

2023-09-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W obecności 170 operatorów z sektora, Francuskie Stowarzyszenie Gruszek Jabłkowych (ANPP) ogłosiło swoje prognozy zbiorów i perspektywy na sezon 2023/2024, podczas inauguracji kampanii 31 sierpnia. Po 3 latach deficytu, rok 2023 w końcu oznacza powrót do pozytywnej dynamiki, z bardziej obiecującym rynkiem. Jeśli chodzi o gruszki, produkcja w tym roku spadła, ale zbiory są ogólnie niskie.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem