Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Błękitek poszukujący rekordowej liczby w Azji

2023-09-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Producent jabłek Blue Whale określił jasne cele na sezon 2023-2024 w Azji. Francuska firma eksportuje swoje odmiany jabłek na kontynent azjatycki od ponad 30 lat. Obecnie rynki te stanowią 15% całkowitego eksportu.

Wzrost obserwowany w ostatnich latach jest napędzany przez jedną z jej gwiazdorskich odmian: Candine®. Sprzedaż znacznie wzrosła w ubiegłym sezonie,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem