Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Brytyjscy producenci jabłek zrezygnują z branży, jeśli duże supermarkety będą nadal "zmniejszać" zyski

2023-11-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Producenci jabłek w Wielkiej Brytanii uważają, że są "wyciskani" przez "wielką szóstkę" supermarketów. Według przesłuchania w Izbie Lordów, niektórzy producenci otrzymują zaledwie 3 pensy za worek sześciu jabłek. Ta sama torba będzie następnie sprzedawana za 2,20 funta w supermarkecie.

Jeden z producentów jabłek w Kent - w "Ogrodzie Anglii" - oskarżył rząd o przekazanie regulacji sektora spożywczego w ręce

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem