Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Cena jabłek purpurowych gwiazd rośnie

2023-11-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Jabłka purpurowe, ulubione wietnamskie jabłka i główny produkt eksportowy, odnotowują znaczny wzrost cen o 30-40% w porównaniu do poprzedniego roku. Obecnie w sezonie, typ 1 (najwyższej jakości) jest sprzedawany za VND90,000-100,000 za kilogram, co stanowi wzrost o 40%. Oanh, właściciel sklepu z owocami w Ho Chi Minh City, zauważa, że tegoroczne jabłka gwiaździste są większe i lepszej jakości, a popyt często

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem