Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Ceny gruszek klasy I i II prawie się nie różnią"

2023-11-21 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ceny na holenderskim rynku owoców wyglądają dobrze. "Silny rynek klasy II jest szczególnie charakterystyczny, a jego cena prawie nie różni się od klasy I. To naprawdę niewiarygodne" - mówi Aart Blom z holenderskiej firmy FruitPartners Blom. "W przypadku jabłek różnica jest znacznie większa. Tam owoce klasy II szybko trafiają do przemysłu obierania lub przemysłu, ale gruszki klasy II leżą na półce.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem