Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Ceny importowanych owoców spadają w Wietnamie

2023-11-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ceny importowanych owoców, takich jak kiwi, jabłka, granaty i gruszki w Wietnamie znacznie spadły, kosztując zaledwie ułamek ich cen sprzed dwóch lat.

Złote kiwi z Nowej Zelandii, na przykład, sprzedawane jest w cenie VND57,000 za kilogram, co stanowi spadek o 15% w porównaniu do ceny sprzed roku. Chińskie i tunezyjskie granaty są wyceniane na VND60,000-70,000 i VND35,000-50,000 za kilogram,

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem