Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Ceny owoców spadają o 50% na rynku w Ho Chi Minh City

2023-02-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Pomarańcze, kokosy i jabłka woskowe są obecnie sprzedawane w cenie VND1,000-7,000 (4-29 centów amerykańskich) za kilogram w gospodarstwach, o połowę taniej niż miesiąc temu. W Ho Chi Minh City sprzedawcy sprzedają królewskie pomarańcze w cenie VND7.000-20.000 za kilogram, w zależności od wielkości i jakości owoców, wzdłuż chodnika, na ruchomych wózkach lub na mokrych rynkach. Ceny spadły o 50%.

Kokos jest

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem