Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Czy sok jabłkowy zastępuje sok pomarańczowy?

2023-11-30 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Spadek produkcji pomarańczy prowadzi do znacznego wzrostu cen zagęszczonego soku. W ciągu ostatnich kilku tygodni, jak donosi investire.biz, osiągnięto historyczny poziom 4,19 USD za funt, najwyższy od 1996 r., kiedy to kontrakty terminowe na mrożony zagęszczony sok pomarańczowy zaczęły być przedmiotem obrotu na nowojorskiej giełdzie. Powinno to doprowadzić do wzrostu popytu na

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem