Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Długotrwałe deszcze spowodowały problemy w produkcji jabłek w Indiach

2023-09-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Produkcja jabłek w Indiach odnotuje w tym sezonie znaczny spadek. Mudasir Tak, założyciel Pinevalley Agrifarms, twierdzi, że ulewne deszcze skomplikowały sezon jabłkowy na wiele sposobów: "Uprawa jabłek jest głównie rozpowszechniona w dolinie Kaszmiru i Himachal Pradesh, przy czym Kaszmir odpowiada za ponad 70 procent całkowitej produkcji. W tym roku zbiory są niższe o

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem