Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Do czego nadaje się jabłko custard?

2023-03-02 00:00
Źródło: Fruittoday.com

Wśród wszystkich istniejących owoców, jabłko custard zajmuje szczególne miejsce w dziedzinie żywienia i zdrowia. Wynika to z faktu, że jabłko custard, owoc należący do rośliny Annona cherimola i rodziny Annonaceae, często budzi wiele wątpliwości co do jego udziału w naszych zdrowych nawykach. Ponieważ jest to owoc stosunkowo mało znany szerokiemu gronu odbiorców, często

Owoc rośliny Annona cherimola.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruittoday.com
Fruittoday.com

Magazyn "Fruit Today" to doskonałe źródło informacji dla branży produktów świeżych. Jego misją jest łączenie producentów owoców z Europy południowej z europejskimi kanałami importu i dystrybucji. Artykuły zawierają informacje dotyczące całego łańcucha wartości handlu owocami i warzywami oraz  firm działających w tej branży.

Roczny nakład magazynu to 5,000 egzemplarzy rozprowadzanych w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii, Francji, Europie Wschodniej, Chile i Peru. Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem bezpośredniej subskrypcji i  bezpłatnie na głównych europejskich targach.

Założona przez dziennikarkę Carmen Cabra ponad 10 lat temu, magazyn jest ceniony za niezależność informacyjną i dobre praktyki dziennikarskie. 

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem