Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Dobry popyt z Bliskiego Wschodu na greckie jabłka Granny Smith

2023-11-21 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zbiory greckich jabłek dobiegają końca. Według Matoula Katsika, kierownika ds. eksportu i sprzedaży greckiego eksportera owoców A.C. Kissavos, w tym sezonie dostępne są mniejsze ilości: "Dotarliśmy do końca tegorocznego sezonu zbiorów jabłek. Jak widzimy po ilościach, które dotarły do naszej spółdzielni Kissavos, możemy powiedzieć, że tegoroczne ilości wynoszą około

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem