Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Duży wybór odmian jabłek i spore zróżnicowanie cenowe na LRH „Elizówka”

2010-03-05 00:00

Na Lubelskim Rynku Hurtowym notuje się obecnie pokaźny wybór odmian jabłek i spore zróżnicowanie cenowe. Dzięki bogatemu asortymentowi handlowcy mogą bardzo dobrze zaopatrzyć swoje sklepy.

Zdecydowanie najdroższą odmianą na Elizówce jest obecnie Empire, który sprzedawany jest w cenie 1,87 zł/kg. Jego wysoka cena utrzymuje się od kilku tygodni. Bardzo wysoką cenę osiąga również odmiana Boskoop, którego producenci w dużym hurcie sprzedają w cenie od 1,33 do 1,73 zł/kg. Cena jabłek Gala odznacza się znacznym zróżnicowaniem zależącym w dużej mierze od kalibru. Za jabłka tej odmiany trzeba zapłacić od 1,00 do 1,86 zł/kg. Wysoką cenę trzeba zapłacić za Rubina i Ligola - od 1,33 do 1,67 zł/kg.

Najniższą cenę osiąga na LRH w Lublinie odmiana Pinowa, za którą trzeba zapłacić od 0,80 do 1,00 zł/kg oraz Idared i Melrose w cenie od 0,80 do 1,20 zł/kg.

Ceny pozostałych odmian na LRH w Lublinie są bardzo zróżnicowane i oscylują w przedziale od 0,80 do 1,60 zł/kg w zależności od kalibru i sposobu przechowywania.


Źródło: fresh-market.pl (KZ)

Zapraszamy do dyskusji na forum fresh-market.pl

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem