Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Ekologiczne owoce topowe: popyt przewyższa podaż

2023-11-20 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Popyt na ekologiczne owoce przewyższa popyt" - tak René Laan, dyrektor zarządzający Stoker Organica, podsumowuje rynek pod koniec września. Ta holenderska firma sortuje, pakuje i sprzedaje owoce organiczne. Jest on szczególnie optymistycznie nastawiony do rynku jabłek. "Sezon jabłkowy miał ciężki początek. Pojawił się natychmiastowy popyt, który utrzymywał się przez ostatnie kilka tygodni: zbieranie, sortowanie,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem