Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Eksportując jabłka w czasie wojny, mówiono nam, że to głupota"

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"W pierwszym miesiącu wojny nie prowadziliśmy eksportu, a zamiast tego skupiliśmy się na bezpieczeństwie naszego zespołu i bliskich. W tym czasie wszystkie łańcuchy dostaw zostały zniszczone, a porty zablokowane. Przekierowaliśmy ciężarówki z towarami, które zmierzały na Białoruś i zwróciliśmy większość ciężarówek do ich producentów. Niektórzy producenci odmówili przyjęcia ich z powrotem i zdecydowaliśmy się przekazać takie jabłka do

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem