Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Eximcrop pomaga gruzińskim producentom sprzedawać jabłka w krajach Zatoki Perskiej

2023-03-09 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W najbliższych dniach pierwszy kontener z 20 tonami jabłek gruzińskiego producenta Tirifoni Fruits zostanie wyeksportowany do Dubaju (ZEA).

Dostawa organizowana jest przez Eximcrop w ramach wspólnego memorandum podpisanego przez Eximcrop, Tirifoni Fruits LLC oraz Program Rolny USAID w grudniu 2021 r., mającego na celu promowanie dywersyfikacji rynków eksportowych gruzińskich jabłek. W ramach programu USAID

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem