Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Indie zniosły cła na amerykańskie jabłka

2023-09-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Wczoraj weszła w życie umowa handlowa między USA a Indiami, umożliwiająca powrót Waszyngtonu jako głównego eksportera na megarynk. Zanim premier Indii Narendra Modi nałożył 20% cła na amerykańskie jabłka w odwecie za cła na import stali i aluminium nałożone przez administrację Trumpa, Waszyngton eksportował do Indii jabłka o wartości 120 milionów dolarów rocznie.

An

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem