Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Indyjski rynek otwarty dla niemieckich jabłek

2023-11-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Niemieckie jabłka mogą być teraz eksportowane do Indii. Jest to pozytywny wynik długiego i intensywnego procesu liberalizacji rynku. Przez długi czas lokalne jabłka nie mogły być eksportowane do Indii, ale jabłka z innych sąsiednich krajów europejskich już tak. W związku z tym Federalne Stowarzyszenie Organizacji Producentów Owoców i Warzyw (BVEO) wynegocjowało warunki importu jabłek do Indii.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem