Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Jabłka klubowe zyskują coraz większy udział w rynku, ale nadal stanowią mniejszość konsumpcji".

2024-02-20 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Z powodu wysokich temperatur i niedoboru wody, wielkość tegorocznych owoców ziarnkowych została znacznie zmniejszona, mówi José Casas z Frutas Ponti. "Jeśli chodzi o marketing, zima była dość trudna dla jabłek, ponieważ obserwujemy ogólnie niski popyt. Istnieje większy popyt na eksport, ale ceny muszą być bardzo konkurencyjne, podczas gdy koszty pakowania i transportu

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem