Jabłka VOG coraz częściej trafiają na rynki międzynarodowe
W tym roku Brazylia, Salwador, Gwatemala i Honduras zostały dodane do ponad 75 miejsc eksportowych konsorcjum VOG, które produkuje 500 000 ton jabłek rocznie w Południowym Tyrolu we Włoszech. Wśród nowych rynków najbardziej obiecująca okazała się Brazylia. Jabłka marek Marlene, RedPop, Giga i yello radziły sobie bardzo dobrze w tym kraju.
W tym samym okresie Marlene

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Jabłka