Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Jabłko Magic Star pojawi się w Stanach Zjednoczonych

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dążąc do zaoferowania przemysłowi nowych i ekscytujących opcji w zakresie owoców drzewiastych, firma Proprietary Variety Management z dumą ogłasza, że zawarła umowę z Fresh Forward, firmą zajmującą się hodowlą i sprzedażą roślin z Huissen w Holandii. PVM stanie się wyłącznym zarządcą propagacji i komercjalizacji w USA opatentowanej w USA odmiany o nazwie WUR200 cv., oraz

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem