Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Jesteśmy gotowi na sezon najlepszych owoców dzięki temu zautomatyzowanemu systemowi układania jabłek"

2023-03-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W Holandii firma Looije Packing jest obecnie zanurzona w swoich programach dotyczących winogron, gdzie są one pakowane na zamówienie, głównie luzem, w zgrzewki górne i clamshells. "W tym sezonie ponownie występują duże różnice w jakości, ale jak dotąd udaje nam się zawsze wysyłać zdrowe produkty za drzwi" - mówi kierownik handlowy Rene Tunker.

"Pomijając programy biegowe, patrzymy

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem