Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Kanadyjskie czereśnie radzą sobie dobrze w pierwszym sezonie eksportu na rynek Korei Południowej

2023-09-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zainteresowanie Korei Południowej czereśniami z kanadyjskiej Kolumbii Brytyjskiej jest "ekscytujące" w tym pierwszym sezonie pełnego eksportu na ten nowy dla nich rynek, mówi Claire Donahue, koordynator eksportu British Colombia Fruits (BC Fruits). Mówi również, że sezon zbiorów jabłek w Kanadzie rozpocznie się około 10 dni wcześniej. "Obecnie eksportujemy do Chin, Malezji i jest to pierwszy rok, w którym Kanada

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem