Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Klienci Aldi zapłacą teraz jeszcze mniej za świeże produkty, w tym jabłka, pomarańcze i brzoskwinie.

2023-08-11 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sektor rolnictwa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zyskuje dzięki sprzedaży plonów online

Rolnicy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wykorzystują potęgę technologii, sprzedając swoje produkty w popularnej aplikacji Botim. Dzięki obecności w aplikacji rolnicy mogą teraz zmienić sposób sprzedaży swoich świeżych produktów, docierając na nowe rynki i łącząc się bezpośrednio z klientami. Aplikacja konsumencka, która ma ponad 8 milionów użytkowników w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem