Z naszych danych korzystają instytuty, ministerstwa, sieci handlowe dołacz i Ty!

Kup teraz abonament!

Kolejne jabłko WSU łączy Honeycrisp i Cripps Pink

2023-08-18 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Najnowsza odmiana jabłek Uniwersytetu Stanowego w Waszyngtonie, WA 64, to słodka, cierpka i mocno chrupiąca hybryda Honeycrisp i Cripps Pink, odmiany, do której należy dobrze znana Pink Lady®.

Oficjalnie wydana do licencjonowania komercyjnego tego lata, WA 64 ma trafić do sklepów w 2029 roku. W nadchodzących tygodniach WSU wybierze partnera, który udostępni drzewa plantatorom z Waszyngtonu, a

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Jabłka

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem