Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Komercyjna produkcja jabłek MY 2023/24 prognozowana na 11 554 650 ton

2023-11-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Komercyjna produkcja jabłek w roku gospodarczym (MY) 2023/24 (lipiec/czerwiec) prognozowana jest na 11 554 650 ton metrycznych (MT), co stanowi spadek o 2,5% w porównaniu z rokiem poprzednim. Spadek ten jest w dużej mierze połączeniem słabego zapylenia, wyższego niż normalnie fizjologicznego opadania owoców w czerwcu oraz suszy i / lub wysokich temperatur wpływających na duże części UE w różnych porach roku.

Jakość

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem