Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Kontrowersyjna korekta w dół prognozy produkcji jabłek w Mołdawii

2023-11-21 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Na końcowym etapie kampanii zbiorów w Mołdawii, Mołdawskie Stowarzyszenie Owocowe (MFA) znacznie obniżyło prognozę produkcji jabłek w tym kraju w 2023 roku. Co było dużym zaskoczeniem dla uczestników rynku. EastFruit niedawno rozmawiał z wieloma wpływowymi uczestnikami rynku w Mołdawii i większość z nich stwierdziła, że produkcja jabłek prawdopodobnie będzie wyższa niż

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem