Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Kryzys nad Morzem Czerwonym z pewnością wpłynie na sprzedaż pomarańczy z Egiptu

2024-02-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Przywódcy sektora owocowego wyrazili swoje zaniepokojenie kryzysem na Morzu Czerwonym, który już wpłynął na sprzedaż jabłek z Europy na Bliski Wschód. Europejski rynek jabłek w Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, którego wartość szacuje się na około 400 milionów dolarów, ucierpiał w wyniku ataków rebeliantów Houthi na statki.

Raporty sugerują, że 150 statków mniej przepłynęło przez Suez

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem