Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Magazyny z kontrolowaną atmosferą zmieniają zasady gry dla indyjskich producentów jabłek

2023-11-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Chłodnie z kontrolowaną atmosferą (CA) stały się przełomem dla producentów jabłek w Dżammu i Kaszmirze, stawiając czoła wyzwaniu krótkiego okresu przydatności do spożycia ich produktów. Fayaz Wani donosi, że te jednostki magazynowe, wprowadzone w regionie w 2008 roku, liczą obecnie około 45, a większość z nich znajduje się w dystrykcie Pulwama w południowym Kaszmirze. Metoda przechowywania CA polega na precyzyjnym

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem