Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Mamy pełne zbiory jabłek i dobrze się prezentują"

2023-03-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zbiór jabłek właśnie rozpoczyna się na Tasmanii, a plantator Howard Hansen z Hansen Orchards ma nadzieję na powrót do normalnego sezonu po tym, jak grad zniszczył cały sad w Huon Valley w sezonie 2022.

"Mam nadzieję, że wykorzystaliśmy całego naszego pecha w zeszłym roku", powiedział Howard. "Mamy pełną uprawę jabłek i wyglądają dobrze. Mieliśmy mokrą wiosnę, która sprawiła, że

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem