Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Mołdawscy producenci koncentratu przerobią prawie o połowę więcej jabłek w sezonie 2022-2023

2023-03-24 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Przedstawiciele Stowarzyszenia Speranța Con uważają, że w bieżącym sezonie przerób jabłek zakończy się na przełomie marca i kwietnia, czyli około 1,5 miesiąca wcześniej niż w latach poprzednich. Biorąc pod uwagę gwałtowne ocieplenie i związane z nim szybkie pogorszenie jakości jabłek na koncentrat, prawdopodobnie dwa na trzy przedsiębiorstwa działające tej wiosny zaprzestaną skupu

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem