Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

"Musimy priorytetowo wykorzystać wodę dostępną dla wieloletnich upraw sadowniczych"

2023-05-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Katalonia, z prowincją Lleida na czele, jest niewątpliwie największym regionem produkującym jabłka w Hiszpanii. Przypada na niego 43,5% jabłek zebranych w całym kraju w 2022 roku (odsetek ten wzrósłby do 51,8%, gdyby w sumie nie uwzględniono jabłek przeznaczonych do produkcji cydru), więc zamknięcie kanału Urgell będzie miało silny wpływ na sektor, już osłabiony przez

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Jabłka

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem