Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Nasze zapasy jabłek pomogą nam realizować zamówienia do końca sezonu".

2023-05-19 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Podczas gdy inni polscy eksporterzy jabłek kończą sezon, w Appolonii nadal nie ma odpoczynku. Według Jakuba Krawczyka, kierownika eksportu Appolonii, w tym roku sprzedaż była większa, ale zapasy są nadal wystarczające: "Obecne zapasy jabłek w naszej firmie są prawie takie same jak zapasy, które mieliśmy o tej porze roku w zeszłym sezonie. Zauważyliśmy jednak

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem