Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Nie wszyscy producenci jabłek będą mieli dostępne zapasy do końca sezonu"

2023-03-09 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sprzedaż polskich jabłek w tym sezonie była silna - mówi Jan Nowakowski, manager polskiego dystrybutora jabłek, Genesis Fresh. Spowodowało to, że na tym etapie sezonu dostępne są mniejsze zapasy w porównaniu z ubiegłym sezonem: "Według najnowszych danych WAPA, w Polsce mamy jeszcze do dyspozycji 1 mln ton jabłek, czyli o blisko 8% mniej w porównaniu z poprzednim sezonem. To sprawia, że

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem