Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Niektórzy producenci jabłek z Ontario martwią się, że jabłka są postrzegane jako luksus.

2023-03-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Nadchodzące prognozy dotyczące śniegu w Ontario są mile widziane przez producentów jabłek z tej prowincji. "Byliśmy zaniepokojeni na początku zimy, że wszystko było zbyt ciepłe, ale ochłodziło się i 14-dniowa prognoza na marzec wygląda chłodno z odrobiną śniegu. Zawsze cieszymy się, gdy widzimy białe rzeczy w naszych sadach w marcu, aby spowolnić wiosenny progres" - mówi plantator Cathy McKay, przewodnicząca

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem