Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Nieoczekiwanie ceny jabłek przemysłowych zaczęły spadać w Polsce

2023-11-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Według analityków EastFruit, w tym tygodniu nastąpiła gwałtowna zmiana trendów na polskim rynku jabłek przemysłowych, gdzie ceny od dłuższego czasu dynamicznie rosły. W środę przetwórcy zaczęli informować dostawców o obniżkach cen, choć rolnicy spodziewali się dalszego wzrostu cen. Początkowo mówiło się o obniżce o około 1 centa amerykańskiego za kilogram, ale do czwartku, listopada

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem