Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Nowa odmiana jabłek Sunrise Magic dostępna w całych Stanach Zjednoczonych

2023-03-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Wprowadzenie na rynek nowej odmiany jabłek zajmuje zwykle około dwóch dekad. Dzięki temu, że uniwersytety i prywatne programy hodowlane starają się przyspieszyć ten proces, nowe odmiany wprowadzane są obecnie dość często. Przykładem nowej odmiany jest odmiana WA 2, która została wyhodowana w 1994 r. i dopuszczona do badań w 2009 r. "Proprietary Variety Management (PVM) został licencjonowany, aby pomóc w komercyjnym

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem