Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Nowa, oszczędzająca pracę aplikacja do obierania jabłek dzięki zoptymalizowanemu przez SI widzeniu 3D

2023-03-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Na FPC Future, Scorpion Vision, firma zajmująca się automatyzacją widzenia maszynowego, zaprezentuje zupełnie nową aplikację dla swojej platformy wizyjnej 3D zasilanej przez AI. Nowe rozwiązanie 3D+AI umożliwi przetwórcom świeżych produktów zautomatyzowanie obierania, wycinania gniazd i siekania jabłek bez wpływu na wydajność po raz pierwszy w historii. Zostało ono opracowane w odpowiedzi na zapotrzebowanie sektora na automatyzację, która może

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem