Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Nowa struktura włoskiego konsorcjum jabłkowego przynosi rezultaty

2024-02-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

VOG, ojczyzna jabłek, potwierdza swój status benchmarku w kategorii jabłek dzięki reorganizacji w celu zapewnienia coraz większej wydajności, specjalizacji produktów oraz asortymentu odmian i marek, które są w stanie wnieść wartość dodaną do działu owoców i warzyw przez wszystkie 12 miesięcy w roku. Wszystkie te czynniki zostały podkreślone na targach Fruit Logistica 2024, gdzie Konsorcjum podkreśliło swoją rolę jako gracza na rynku owoców i warzyw.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem