Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Nowe badania UC szacują koszty produkcji i zbiorów jabłek przybrzeżnych

2023-11-20 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dwa nowe badania, które mogą pomóc hodowcom ze Środkowego Wybrzeża i innym czytelnikom oszacować koszty i potencjalne zyski zarówno dla ekologicznie, jak i konwencjonalnie produkowanych jabłek przeznaczonych do przetwórstwa, zostały niedawno opublikowane przez University of California Agriculture and Natural Resources, UC Cooperative Extension i UC Davis Department of Agricultural and Resource Economics.

"Badania te dostarczają

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem