Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Nowe odmiany ukraińskich jabłek z powodzeniem eksportowane

2023-11-29 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ukraińskie odmiany jabłek, w tym Gala, Schniga, Schniko Red i Red Velox, uprawiane przez firmę rolniczą "Agrarna Kompaniya 2004" w regionie Chmielnickiego, zadebiutowały na rynkach międzynarodowych.

Zbiory z nowo posadzonych sadów są przeznaczone wyłącznie na eksport, a dostawy docierają do Europy i Azji. Alexander Baran, ogrodnik gospodarstwa

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem